هوش مصنوعی Musicfy AI چیه و چه کاری میشه باهاش انجام داد؟

هوش مصنوعی Musicfy AI چیه و چه کاری میشه باهاش انجام داد؟

ابزار هوش مصنوعی Musicfy AI ابزاری برای دنیای پر مصرف موسیقی‌ست. این ابزار به شما اجازه میده یه سری کارهای سرگرم کننده با آهنگ‌‌های مورد علاقه خودتون انجام بدین. البته امکانات دیگه‌ای هم برای بچه‌هایی که به صورت حرفه‌ای توی کار موسیقی هستن ارائه میده. از تقلید صدای خواننده گرفته تا ساختن یه آهنگ اینسترومنتال برای متن شما و یا ترکیب کردن آهنگ‌های مورد نظر شما به صورت سمی و زهر آلود. بریم تو کارش ببینیم چه خبره.

Musicfy AI

Musicfy AI home page

وارد وبساتیشون که بشید با تصویر بالا مواجه میشید. در سرآغاز حرکت باید یه حساب کاربری ایجاد کنید. این کار به آسونیه نوشیدن یه استکان چای یخ زده است. روی گزینه Get started-Its free کلیک کنید. در ادامه داشبورد این ابزار هوش مصنوعی براتون باز میشه که باید از اونجا حساب کاربری‌تون رو بسازید.

کار با داشبورد Musicfy AI

Musicfy AI dashboard

از طریق گزینه Sign In که بالا سمت راست براتون مشخص کردم باید حساب کاربریتون رو بسازید. بعد از ساختن حساب کاربریتون میتونید از داشبورد سایت Musicfy AI و امکاناتش استفاده کنید. توی تصویر سمت چپ بالا که براتون مشخص کردم چندتا گزینه وجود داره. اینا امکاناتی هستن که این هوش مصنوعی در اختیار شما قرار میده. برای مثال Artist Vocals میاد یه آهنگ از شما میگیره و بعد از اون میتونید صدای خواننده رو تغییر بدین. توی بخش Source به سه روش میتونید آهنگ و یا وکال مورد نظر رو تحویلش بدین. اولین روش آپلود ترک موسیقی مورد نظرتونه، دومین روش ضبط کردن صدای خودتون که با گزینه Start Recording انجام میشه. و سومین روش هم استفاده از لینک یوتوب آهنگ مورد نظر هستش. بعد از این مرحله میتونید از بخش Output که براتون با رنگ زرد مشخص کردم یه خواننده جدید رو با گزینه Select an Artist انتخاب کنید تا صداشو با صدای خواننده اصلی آهنگ جایگزین کنه. پیچ صدا رو هم میتونید تغییر بدین. دیگه این نیازی به توضیح نداره و گزینش رو هم که میبینید. تیک Remove Instrumental رو هم اگه فعال کنید میاد نسخه وکال جایگزین رو براتون به صورت جداگونه هم آماده میکنه. و در نهایت با زدن گزینه Remix شروع میکنه عملیات رو انجام میده و در نهایت در انتهای مطلب خروجی کار رو برای شنیدن و دانلود کردن براتون آماده میکنه. یه سری گزینه‌ها و تنظیمات دیگه هم داره که توی نسخه پولی این ابزار براتون فراهم هستش. امکانات نسخه پولی رو هم میتونید از بخش Pricing وبسایت ببینید.

قسمت های دیگه این ابزار هم شامل امکاناتی برای ساختن آهنگ با تقلید صدای آدم‌های مشهور، ساختن یه آهنگ بدون کلام برای متن شما و ترکیب وکال‌ها هستش. دیگه باید خودتون باهاش دست و پنجه نرم کنید ببینید چه کارهایی میشه با این ابزار هوش مصنوعی انجام داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: