4 ابزار هوش مصنوعی که بجای Midjourney میتونید از اونا استفاده کنید

4 ابزار هوش مصنوعی که بجای Midjourney میتونید از اونا استفاده کنید

حتما با ابزار هوش مصنوعی Midjourney آشنا هستین. همون بزرگواری که میاد متن شما رو تبدیل به تصویر میکنه. با این حال این ابزار هوش مصنوعی دیگه رایگان نیستش و حتی چند تا حرکت ابتدایی که برخی از ابزارها به ما اجازه میدن تا بزنیم رو دیگه نمیتونیم باهاش اجرا کنیم. خوب راهکار چیه؟ اگه میتونیم که میریم اشتراکش رو میخریم. اگه که نه، چندین ابزار هوش مصنوعی دیگه وجود دارن که میشه باهاشون یه چندتا حرکت زد. اصلا بحث پولی و رایگان بودن بکنار، بهتره که ابزارهای دیگه و زاپاس‌ها رو هم باهاشون سر و کله بزنیم چون ممکنه یه جایی بکارمون بیان. در ادامه 4 تا از ابزارهایی که متن شما رو میگیرن و تبدیل به تصویر میکنن رو براتون آوردم. میتونید به عنوان جایگزین میدجرنی اونا را در نظر داشته باشید. در ضمن اگه روی تیترشون کلیک کنید مستقیم وارد وبسایتشون میشید. بریم ببینیم چی داریم.

Playground AI

Playground AI

هم سریع حساب کاربری‌تون رو میسازید و هم کار کردن باهاش راحته. این ابزار هوش مصنوعی در عین راحتی چندین حرکت رایگان برا شما کنار گذاشته تا باهاش متن خودتون رو به تصویر تبدیل کنید و خیلی راحت اونا رو دانلود کنید و خلاصه حالشو ببرید.

Adobe Firefly

Adobe Firefly

اینم ابزار هوش مصنوعی کمپانی معروف ادوبی هستش که دیگه نیاز به معرفی و توضیح نداره. حساب کاربری رو میسازید و مینوسید و تصویر رو تحویل میگیرید. بصورت رایگان هم در ابتدا میتونید باهاش کار کنید. پیشنهاد میکنم این ابزار رو حتما امتحان کنید.

Bing Image creator

Bing Image creator

این ابزار هوش مصنوعی هم نسخه پولی داره و هم رایگان. نسخه رایگانش روزانه به شما یه تعداد مشخصی اعتبار میده تا متن خودتون رو تبدیل به تصویر کنید. البته گاهی یه خورده طول میکشه تا متن شما رو تبدیل به تصویر کنه که اینم ممکنه بدلیل شلوغی حال و احوال این بزرگوار باشه.

Leonardo AI

Leonardo AI

شادروان لئوناردو داوینچی توی خواب هم نمیدید روزی تکنولوژی به جایی برسه که یه ابزار هوش مصنوعی بیاد که اسمش لئوناردو باشه و بتونه در کوتاهترین زمان ممکن آثار هنری جذاب خلق کنه. اونم آثاری که اگه قرار باشه در دنیای واقعی به دست انسان ساخته بشه به زمان زیادی نیاز داشته باشه. ابزار هوش مصنوعی لئوناردو هم یکی از گزینه‌هایی هستش که میتونید به عنوان جایگزین میدجرنی ازش استفاده کنید. فقط در ابتدای کار ممکنه برای ایجاد حساب کاربری یه کم با چالش رو به رو بشید. چون باید اول توی دیسکوردشون عضو بشید یه سری سوالات و مراحل رو طی کنید که زیاد چیز خاصی نیستش و راحت میتونید مراحلش رو طی کنید. این ابزار هم به شما اجازه میده که در ابتدا بصورت رایگان ازش استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: